Zabýváme se výukou nejen začátečníků, ale i pokročilých lyžařů a snowboardistů, kteří by rádi zdokonalili své umění a umocnili tak své zážitky při zdolávání zasněžených svahů. Naší základnou je malá, přesto v širokém okolí nejlépe upravovaná sjezdovka Hradiště u Nové Bystřice, na které již několik let úspěšně vyučujeme lyžování a snowboarding. Máme mezi sebou i mladé instruktory, kteří jsou připraveni Vás a Vaše děti naučit i to, na co si už starší instruktoři netroufají. Zajistíme Vám individuální nebo skupinovou výuku lyžování a snowboardingu v rakouských střediscích včetně ubytování, trošky večerní teorie a videorozborů prováděné výuky. Máte-li svou vlastní představu o tom, ve kterém středisku by jste se chtěli s naší pomocí zdokonalovat, rádi se Vám přizpůsobíme.

 • Lyžařská škola
  nejen pro začátečníky
 • školka
  pro nejmenší
 • výuka
  snowboardingu
 • dětský
  Lyžařský klub

Dětská školka mimo provoz

Vzhledem k počasí v minulých dnech a sněhovým podmínkám, jsme pro letošní sezónu ukončili provoz lanového vleku a dětské školky.
Děkujeme všem klientům dětské školky za přízeň a těšíme se na další sezónu. Budeme pracovat na dalších úpravách prostoru školky tak, aby měli naši/vaši malí lyžníci v příští sezóně ještě lepší podmínky než letos. Přejeme příjemný zbytek roku 2018 a nezapomeňte, že na Hradišti se standardně spouští zimní sezóna před Vánocemi! Vaše zKopceDolu.cz

Ptejte se

Máte dotaz? Napište nám a my vám odpovíme v co nejkratším možném termínu.

S urgentními dotazy a objednáváním nám prosím raději zavolejte.

Kontakt

www.zKopceDolu.cz

info@zkopcedolu.cz

REZERVACE VÝUKY

+420 602 33 44 15

Vláďa Cháb

+420 602 455 498

Sláva Vlk

+420 777 855 844

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain