Zabýváme se výukou nejen začátečníků, ale i pokročilých lyžařů a snowboardistů, kteří by rádi zdokonalili své umění a umocnili tak své zážitky při zdolávání zasněžených svahů. Naší základnou je malá, přesto v širokém okolí nejlépe upravovaná sjezdovka Hradiště u Nové Bystřice, na které již několik let úspěšně vyučujeme lyžování a snowboarding. Máme mezi sebou i mladé instruktory, kteří jsou připraveni Vás a Vaše děti naučit i to, na co si už starší instruktoři netroufají. Zajistíme Vám individuální nebo skupinovou výuku lyžování a snowboardingu v rakouských střediscích včetně ubytování, trošky večerní teorie a videorozborů prováděné výuky. Máte-li svou vlastní představu o tom, ve kterém středisku by jste se chtěli s naší pomocí zdokonalovat, rádi se Vám přizpůsobíme.

 • Lyžařská škola
  nejen pro začátečníky
 • školka
  pro nejmenší
 • výuka
  snowboardingu
 • dětský
  Lyžařský klub

Individuální výuka

Individuální výuka je pro mladé lyžaře, kteří již schopnostmi přerostli naši školku a také pro všechny snowboardisty.

Individuální výuka dětí začátečníků bude probíhat v prostoru dětské školky a to až do chvíle, kdy vaše dítě zvládne základní lyžařské dovednosti. Teprve potom se s instruktorem přesunou na sjezdovku = instruktor zhodnotí a rozhodne, jsou-li lyžařské schopnosti dítěte na takové úrovni, aby se mohli bezpečně pohybovat mezi ostatními lyžaři na sjezdovce.

Individuální a skupinová výuka dospělých v Rakousku

Dospělé a děti (v doprovodu odpovědné osoby) můžeme naučit základní dovednosti nebo zdokonalit ty stávající nejen na sjezdovce v Hradišti, ale zejména v nedalekých lyžařských střediscích.

Školení instruktorů

Učitele a instruktory školních lyžařských výcviků proškolíme v novém výukovém modelu na krátkých lyžích Snowblade a Shorties...


Ptejte se

Máte dotaz? Napište nám a my vám odpovíme v co nejkratším možném termínu.

S urgentními dotazy a objednáváním nám prosím raději zavolejte.

Kontakt

www.zKopceDolu.cz

info@zkopcedolu.cz

REZERVACE VÝUKY

+420 602 33 44 15

Vláďa Cháb

+420 602 455 498

Sláva Vlk

+420 777 855 844