Zabýváme se výukou nejen začátečníků, ale i pokročilých lyžařů a snowboardistů, kteří by rádi zdokonalili své umění a umocnili tak své zážitky při zdolávání zasněžených svahů. Naší základnou je malá, přesto v širokém okolí nejlépe upravovaná sjezdovka Hradiště u Nové Bystřice, na které již několik let úspěšně vyučujeme lyžování a snowboarding. Máme mezi sebou i mladé instruktory, kteří jsou připraveni Vás a Vaše děti naučit i to, na co si už starší instruktoři netroufají. Zajistíme Vám individuální nebo skupinovou výuku lyžování a snowboardingu v rakouských střediscích včetně ubytování, trošky večerní teorie a videorozborů prováděné výuky. Máte-li svou vlastní představu o tom, ve kterém středisku by jste se chtěli s naší pomocí zdokonalovat, rádi se Vám přizpůsobíme.

 • Lyžařská škola
  nejen pro začátečníky
 • školka
  pro nejmenší
 • výuka
  snowboardingu
 • dětský
  Lyžařský klub

Dětská školka

Dětská školka je určena pro všechny začínající lyžaře, kteří ještě nejsou dostatečně zdatní na metodu přímé výuky lyžování.

V PŘÍPADĚ PROVOZU DĚTSKÉ ŠKOLKY BUDE PROSTOR PRO VEŘEJNOST UZAVŘEN

Přesné informace o vypsaných termínech a časech naleznete v Online rezervaci...

V uzavřeném prostoru školky naučíme vaše děti prvním lyžařským dovednostem, které můžeme následně doladit v individuální výuce na sjezdovce. Výuka bude probíhat vždy ve dvouhodinových cyklech (100 minut) a dvou skupinách, rozdělených podle věku. V případě potřeby přerozdělí instruktoři děti na rozhraní obou skupin podle dovedností.

Výuka bude hlavně u nejmenších probíhat formou her a cvičení tak, aby se děti při učení dobře bavily a udržely pozornost.

Rezervovat vaše dítě je nutné nejpozději den před termínem, abychom byli schopni zajistit dostatek instruktorů pro výuku, později pouze po telefonické domluvě.

V online rezervaci vám bude zaslán automatický email, ve kterém je nutné rezervaci potvrdit.

Odkaz pro storno rezervace najdete také v potvrzovacím emailu a je možné ho provést nejpozději den předem. V den výuky nás prosím informujte telefonicky.

Rezervujte se zde!


Ptejte se

Máte dotaz? Napište nám a my vám odpovíme v co nejkratším možném termínu.

S urgentními dotazy a objednáváním nám prosím raději zavolejte.

Kontakt

www.zKopceDolu.cz

info@zkopcedolu.cz

REZERVACE VÝUKY

+420 602 33 44 15

Vláďa Cháb

+420 602 455 498

Sláva Vlk

+420 777 855 844