Zabýváme se výukou nejen začátečníků, ale i pokročilých lyžařů a snowboardistů, kteří by rádi zdokonalili své umění a umocnili tak své zážitky při zdolávání zasněžených svahů. Naší základnou je malá, přesto v širokém okolí nejlépe upravovaná sjezdovka Hradiště u Nové Bystřice, na které již několik let úspěšně vyučujeme lyžování a snowboarding. Máme mezi sebou i mladé instruktory, kteří jsou připraveni Vás a Vaše děti naučit i to, na co si už starší instruktoři netroufají. Zajistíme Vám individuální nebo skupinovou výuku lyžování a snowboardingu v rakouských střediscích včetně ubytování, trošky večerní teorie a videorozborů prováděné výuky. Máte-li svou vlastní představu o tom, ve kterém středisku by jste se chtěli s naší pomocí zdokonalovat, rádi se Vám přizpůsobíme.

 • Lyžařská škola
  nejen pro začátečníky
 • školka
  pro nejmenší
 • výuka
  snowboardingu
 • dětský
  Lyžařský klub

Vaše hodnocení

Podělte se s námi, ale i s ostatními o Váš názor na naši výuku. Za každé Vaše hodnocení velice děkujujeme.

Silvie

Instruktor:
Martina Nedbalová
Jestli chcete, aby se Vaše dítě naučilo dobře a rychle lyžovat, přijeďte sem. Konečně lyžařská škola, kde se s Vaším dítětem nebudou dvacet minut rozcvičovat a patnáct minut svačit uprostřed lekce, instruktor přijde na začátek lekce včas, a to nejpodstatnější: celou dobu se budou učit lyžovat. Super.

Irena Moudra

Instruktor:
Libor Nedělka
Muj 8 lety syn jezdil po 2 letech pod vedenim klasickych instruktoru dolu z kopce stale v pluhu a nebyl schopen se dal posunout. Diky instruktorum Liborovi a Bare se behem 3 dnu naucil konecne LYZOVAT! Neverila jsem svym ocim. Chtelo to poradne zaklady, postoj a techniku, ktere ve Vasi skole rozhodne ziskal, ted uz zbyva jenom jezdit. Mockrat diky!

Veronika Bendová

Instruktor:
Libor Nedělka
Zkusit si ve 40 letech poprvé stoupnout na lyže, chtít sjet ladnými obloučky kopec a dokonce si ještě představovat, že vyjedu na pomě bez pádu, s vlajícími vlasy a úsměvem na tváři?
No ano, opravdu, vše je možné. Včera jsem absolvovala 2,5 hodinový kurz Wex Direct Ski a mohu sebevědomě prohlásit, že vše výše uvedené (až na vlasy) se mi vyplnilo.
Ráda bych touto cestou poděkovala svému instruktorovi Liborovi za profesionální vedení celého tréninku, za trpělivost a dobrou nakažlivou náladu.
Vypadá to, že se ze mě stal nadšený lyžař a už teď se těším na uplatnění svých nabitých dovedností v praxi!
DĚKUJU!...a hned běžím přihlásit svou dceru

Alena Hubková

Instruktor:
Míša Hrubá
Děkuji týmu z lyžařské školky (neděle 6.1. odpoledne), Kubík byl ze svého prvního lyžování nadšený (konec oplakal, nechtěl sundat lyže :-) ) a těší se na další školku.
Všichni byli úžasní, perfektní přístup k dětem, starali se o ně po všech stránkách, připraveni na vše (plné kapsy kapesníků :-) ), s úsměvem, pohotoví zachraňovat před pádem.
Jeli jsme k Vám z Tábora a rádi přijedeme zase.

Vladimíra

Instruktor:
Martina Nedbalová
Mockrat dekuji Martince a jejimu tymu v lyz.skolce.Byli uzasni! Klobouk dolu nad jejich trpělivostí!

Mirka Nehybová

Instruktor:
Martina Nedbalová
Baruška (5 let) nikdy nestála na lyžích. Po včerejší lekci v dětské školce si hned troufla na velkou sjezdovku a sjela ji parádně. Říkala, že se jí to u vás strašně, strašně, strašně líbilo. Děkujeme všem skvělým instruktorům, kteří to s dětmi opravdu umí.

Petra Štěrbová

Instruktor:
Gabča Dvořáková
Moc děkujeme za naší Stellinku. Gabča je užasná osoba, ktera má skvělý přístup k dětem. Její výuka probíhá opravdu hrou a díky ní naše Stellinka zvádá jízdu na vleku a zvládne velkou sjezdovku . Na každou hodinu se moc těší a ,,teta" Gabča pro ni neni pani instruktorka, ale bere ji jako kamarádku, které věří a lyžování s ní si užívá . Ještě jednou moc děkujeme, protože úsměv na tváři a to nadšení z lyžování a těšení se na každou hodinu mluví za vše

Jana

Instruktor:
Vláďa Cháb
Chtěla bych poděkovat Vláďovi za jeho profesionální přístup a trpělivost. Bylo to fajn. Ostatním bych chtěla vzkázat, nemějte strach a obavy, jsou tu lidé na pravém místě. Ještě jednou moc děkuji

Jana

Instruktor:
Pavel Huboňa
Děkuji mnohokrát Pavlovi,že naučil mou dcerku Lauru za velmi krátkou dobu lyžovat.Jeho přístup byl naprosto profesionální a svou laskavostí si získal její srdce.Z pozice pozorovatele mohu říci,že Pavel je oblíben nejen u dětí ,ale i u dospělých.Pokud někdy stoupnu na lyže,tak jedině pod jeho dozorem :-)

Vincent

Instruktor:
Sláva Vlk
Super :-)

Hedvika

Instruktor:
Martin Vlk
Dcera Hedvika stála na lyžích úplně poprvé. Ač jela na kopec s obavou a strachem z neznámého. Pod vedením šikovného a milého Martina zachvíli lyžovala. Děkujeme :-)

tele

Instruktor:
Petr Něměc
Díky Péťovi umím po dnešku chodit, a i lyžovat :-)

Vlaďka

Instruktor:
Petr Něměc
Ahoj, v neděli 29.1. jsem byla s dcerou Raduškou 5,5 let na Hradišti poprvé. Dcera nechtěla instruktorku, ale instruktora - byl nám přidělen Petr - dcera byla ráda. Vloni stála na lyžích asi 3x a když si jí vzal Petr, tak jim stačilo párkrát na dětském vleku a pak už šli na velký vlek - jak dcera říká - pro dospěláky :-). Po hodině už dcera lyžovala semnou sama :-) moc ti Petře děkujeme - dcera byla spokojená a prý s tebou byla sranda a že se moc nasmála... A to je třeba - s humorem to jde vždycky líp :-) Velice tě doporučujeme i dalším zájemcům. Vlaďka

Mirka Fiedlerová

Instruktor:
Ondra Cháb
Moc děkuji Ondrovi, jak se věnoval mému synovi. Úžasný přístup a zlatá trpělivost :-) Můj syn byl nadšený a já také :-) Děkujeme

NATÁLKA G.

Instruktor:
Vláďa Cháb
Dcera v sobotu 21.1. ve 12 hodin ještě neuměla lyžovat a v pondělí 23.1. už tátu proháněla na svahu jako by na lyžích jezdila již dávno . Opravdu skvělá práce od pana Chába , je to skutečný profesionál s úžasným přístupem. Všem vřele doporučujeme. Ještě jednou Vám Vláďo děkujeme . Natálka G. + rodiče

Žahourovi

Instruktor:
Libor Nedělka
Moc děkujeme Liborovi za trpělivost s naší Pájou. Věnoval se jí oddaně celou dobu a získal si u ní důvěru a u nás obdiv! Díky němu, se Pája naučila stát na lyžích, jezdit na vleku a lyžovat! Libore, určitě se ještě uvidíme! Díky

Honza

Instruktor:
Petr Něměc
Ahoj, dcera byla minuly tyden na Hradisti poprvé z instruktorem. Ze zacatku absolutne trvala na instruktorce, nakonec na nas dole pod sjezdovkou cekal Pëtr Nemec. Přes pocatecni ostych byla nakonec z hodiny s Petrem nadsena a uz si ho chtěla zamluvit na další vyuku. Petre diky, ze jsi podporil jeji další chut k lyzovani. Velice te doporucuji i dalším zajemcum o vyuku lyzovani deti. Honza

Petra

Instruktor:
Majda Trepková
Děkujeme tímto Majdě za její trpělivost a pozitivní přístup. Dcera z ní byla nadšená a těší se na další lekce. Ještě jednou díky.

Martina

Instruktor:
Pavel Huboňa
Děkuji moc Pavlovi za jeho přístup, trpělivost a neustálé chválení a motivování. Til se už nemůže dočkat další lekce! Palec nahoru!

Olga Šalková

Instruktor:
Pavel Huboňa
Děkujeme za super přístup, trpělivost a vše proběhlo velmi hladce, nyní má náš syn jistotu a je z něj ,,lyžař,,.Jsme všichni nadšení!!!

Kořínkovi J.H.

Instruktor:
Pavel Huboňa
Díky Pavlovi za parádní, první letošní lekci lyžování. Anežce se to moc líbilo a těší se na další hodinu. Třeba prý se dozví jek se jmenuje vaše kočička ??

Kořínkovi

Instruktor:
Pavel Huboňa
Moc děkujeme za Tomáše, skvělý přístup, motivace, trpělivost, doporučujeme!!!

Kořínkovi

Instruktor:
Lída Huboňová
Moc děkujeme za Tomáše, skvělý přístup, motivace, trpělivost, doporučujeme!!!

Petr Hol.

Instruktor:
Pavel Huboňa
Ještě jednou chci touto cestou poděkovat Pavlovi, že za necelé 3 hodinky naučil syna lyžovat. Teď už syn jezdí celý kopec úplně sám, má jistotu, pěkně zatáčí a je rád, že už umí lyžovat. Oceňuji i velice vstřícný přístup Pavla Huboni. S takovými instruktory bude vaše lyžařská škola jenom vzkvétat!

Marcela Karlíková

Instruktor:
Lída Huboňová
Děkujeme paní Lídě za Ondru,během dvou hodin ho naučila lyžovat.Díky ní umí lyžovat a nebojí se!!!!!!!
Díky moc všichni Karlíci

Marcela Karlíková

Instruktor:
Pavel Huboňa
Pan instruktor Pavel je SUPER TŘÍDA,SUPER FRAJER ,naložili jsme mu na berda naší dceru Terezku.Terezka má svůj handicap a pan Pavel se k ní postavil čelem!!!Chtěla bych mu moc a moc poděkovat za trpělivost a klidný přístup.Doufám , že to s Terezkou ještě občas vydrží.
DÍKY moc všichni Karlíci

Vlaďka

Instruktor:
Pavel Huboňa
Pan instruktor Pavel je jednička! Má (velmi náročná) čtyřletá dcera se na hodiny s ním vždy moc těší! Je moc hodný, trpělivý, umí udělat legraci a vždy pochválit! Je výborný učitel, protože Alžbětka umí ve čtyřech letech sama nasednout a vysednout z vleku, sjet celý kopec rychle jako drak, s úsměvem na tváři a díky Pavlovi i po hranách! Tohle všechno bychom jí určitě s manželem sami nenaučili! Děkujeme!

Honza

Instruktor:
Vláďa Cháb
Stál jsem na tom podruhé v životě a on mě za dvě hodiny naučil lyžovat, díky :)

Karolína

Instruktor:
Eva Čeloudová
Chci poděkovat paní Evičce že vloni naučila naši vnučku základy lyžování.Srdečně ji zdraví Kunc

Majda

Instruktor:
Pavel Huboňa
Lyžování s Pavlem bylo super :)

Patrik Sainer

Instruktor:
Pavel Huboňa
Dcery (5+7 let) byly úplné začátečnice a po 2 hodinách výuky (každá samostatně) s panem Huboňou jezdí samy na vleku a sjedou samostatně celý kopec (včetně náročnějšího horního úseku). To je úplně super! Z výuky byly nadšeny a jiného instruktora nechtějí :-) Moc díky pane Huboňa! Těšíme se na další lekci.

Natálie Severová

Instruktor:
Pavel Huboňa
děkujeme moc Pavlovi za super vedení naší Sofí, naše Sofča prohlásila, že Pavel je její hrdina. Je z lyžování strašně nadšená, děkujeme moc Pavle

Iva P.

Instruktor:
Vláďa Cháb
Velké díky Vláďovi za trpělivě vedení našich dětí na snowbordu a jejich rodičů na lyžích.
Všichni instruktoři jsou skvělí, pohodoví lidé, kteří v klidu a trpělivě vysvětlí co a jak a znovu a znovu to s námi zkoušejí

Petr Vlk

Instruktor:
Ondra Cháb
Dávám Ondrovi jedničku s hvězdičkou! Klidný, trpělivý a vtipný instruktor. Moc se mi líbilo! :-)

Marcela H.

Instruktor:
Pavel Huboňa
Velké díky patří i panu instruktorovi Pavlovi za výuku mé 5ti-leté dcery,je úžasný - klidný, trpělivý a vyrovnaný, úplně ideální na výuku malých dětí. Sofinka sama prohlásila, že s Pavlem se dobře lyžovalo :-)

Petra Matoušková

Instruktor:
Pavel Huboňa
Dnes byla Andulka poprvé na lyžích a zásluhou PAVLA si to moc užila, zítra si to chce zopakovat...jedeme zase... děkuji

Ivana Hřebíková

Instruktor:
Pavel Huboňa
Minulý víkend učil našeho syna instruktor PAVEL a byl moc super, Jáchym si to užil a první hodina na lyžích skončila s úsměvem na tváři. Díky

Renča L.

Instruktor:
Vláďa Cháb
Velká pochvala Vláďovi! Lyžuju už spoustu let, ale pořád jsem cítila, že to není úplně ono, někde jsem dělala chybu. Za dvě hodiny s Vláďou jsem o level dál! Z neřízené střely je rázem střela řízená :-D a mnohem lepší celkový požitek i na prudkých svazích. Díky Vláďo :-)

Vlaďka Maxová

Instruktor:
Vláďa Cháb
Na lyžích jsem nikdy nestála. Ale po 2 hodinách s Vláďou na svahu jsem zvládla celý týden v Alpách. Chtěla bych mu za to moc poděkovat a všem ho jen doporučit ;-)

Pavla

Instruktor:
Vláďa Cháb
Také se přidávám s poděkováním za super výuku postupně téměř celé naší rodiny.
Určitě pana instruktora Vláďu doporučuji.

Martina

Instruktor:
Sláva Vlk
Doporučuju, syn udělal hned po první hodině velké pokroky. A je to čím dál lepší. Instruktor super.

Anetka

Instruktor:
Vláďa Cháb
Chtěla bych poděkovat panu Vláďovi. Bylo to super:-)).

Jitka

Instruktor:
Sláva Vlk
Chtěla bych Vam moc poděkovat za trpělivost při výuce lyžování. Kopec už sjezdu trochu lepší technikou. Teď už jen trénovat a trénovat. Ještě jednou díky a všem moc doporučuji.

Vevi

Instruktor:
Ondra Cháb
Chtěl bych poděkovat Ondrovi. Čekal jsem, že mě jako kámoše bude šetřit. Bohužel bylo to přesně naopak. Naprosto věděl, že na mě musí tvrdě a rázně. Po 4 hodinách plných, pádů,techniky, nadávek a naprostého vyčerpání (a to si myslím, že fyzičku mám dobrou :D) byl vidět výborný pokrok. Na nejčastější otázku: Proč jsi spadl?. Jsem si už dokázal odpovědět sám.. Přenášení váhy :D. Každopádně musím ocenit profesionální přístup a hlavně trpělivost :). Pomohl mi s překonáním strachu. Parádní výuka ostatním můžu jen doporučit!!! 99x Díky... 100x už bych tě moc chválil :D

Buráci

Instruktor:
Vláďa Cháb
Děkuji za trpělivost při výuce Míši a Ondry. Zdravíme a všem doporučujeme!

Radka

Instruktor:
Honza Vlk
Díky moc Honzovi Vlkovi za trpělivost při výuce Nelinky, malá jezdí jako drak!! Zdravíme a všem jenom doporučujeme.

Marťa

Instruktor:
Ondra Cháb
Chtěla bych poděkovat Ondrovi Chábů za 2 super hodiny při kterých sem se toho hodně naučila.

Magda

Instruktor:
Ondra Cháb
Chci poděkovat Ondrovi Chábů, že se mnou měl trpělivost a i přes moje počáteční obavy mi dokázal, že to jde (když se chce). Po několika hodinách mě ježdění opravdu začalo bavit.

Jana

Instruktor:
Vláďa Cháb
Nový model výuky za 1 hodinu opravdu funguje...:)se mnou se Láďovi podařil zázrak...:)vždy mne lyžování bavilo,ale teď je to x 10..:)ještě jednou děkuji..:)

Anna

Instruktor:
Ondra Cháb
Chtěla bych moc poděkovat Ondrovi Chábů za lekci na snowboardu. Všechno jsem pochopila a i mě to začalo bavit. Díky že jsi se mnou měl trpělivost a i přes všechny ty pády mě základy naučil.

Martina

Instruktor:
Vláďa Cháb
Ahoj,

také se ráda přidám ke chvále rodiny Chábů, tentokrát bych však chtěla poděkovat za výborné lekce Vláďovi, který mě za pouhé tři hodiny dodal odvahu a naučil základní potřebné techniky, abych mohla drandit "s kopce dolů" i na jiných kopcích a to téměř beze strachu:) Také bych mu chtěla poděkovat za tip na super lyže. Takže díky a doufám brzy na další zdokonalovací lekci.

Ta, co se nechce podepsat

Instruktor:
Ondra Cháb
Tak..jak začít ?? Rozhodně bych chtěla poděkovat za skvělou výuku a instruktory s úsměvem na tváři :). Pokud se právě rozhodujete jakou školu zvolit můžu vám s jistotou doporučit právě tuhle ! Každý (i kdyby třeba nohy ze dřeva měl) se naučí základy nebo vypiluje techniku. A jak hlásá i název stránky "z kopce dolů" se po pár hodinách určitě budete řítít stejně bravůrně jako po týdnu samouky. Pokud se bojíte že vaše výdrž či fyzička nebude na takové blbnutí na kopci stačit tak potlačte obavy.. Instruktoři dobře poznají vaší výkonnost a tak po vás nebudou chtít žádné nemožné extrémy. Já osobně zatím měla zkušenost pouze s instruktorem Ondrou Chábem ale myslím si že skvělou přímo rodinou atmosféru umí navodit každý z jejich ostříleného teamu :) Takže ještě jednou děkuji ..a všem ostatním hodně zdaru !!!

Ptejte se

Máte dotaz? Napište nám a my vám odpovíme v co nejkratším možném termínu.

S urgentními dotazy a objednáváním nám prosím raději zavolejte.

Kontakt

www.zKopceDolu.cz

info@zkopcedolu.cz

REZERVACE VÝUKY

+420 602 33 44 15

Vláďa Cháb

+420 602 455 498

Sláva Vlk

+420 777 855 844