zKopceDolu.cz Login

zKopceDolu.cz

Facebook

Ohodnoťte naše instruktory!

Dotazy


- Jméno

Po přidání máte 60 minut možnost úpravy nebo smazání příspěvku.
Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nám jej zanechat zde. My Vám v nejbližší možné době odpovíme.
Tým zKopceDolu.cz
Jméno:
Vlaďka
Poděkování pro MÍŠU HRUBOU - skvělá práce, 8.2. stála Anička na lyžích poprvé a dnes už se po sjezdovce proháněla úplně sama, máme velkou radost a Míše ještě jednou obrovské DÍÍÍKY!!!

Jméno:
Iveta
Dbrý den.Chtěla jsem se zeptat,zdali by byli volní instruktoři dne 18-19.2. pro dcery 9let a 12let.Na lyžích by stály poprvé.Děkuji předem za odpověd
Ondra Cháb reaguje: Dobrý den, instruktory si domluvte na tel. čísle 602 334 415.

Jméno:
Edita
Dobrý den, prosím Vas, mám 3 letého syna a chtěli bychom ho zkusit dat do skolicky, alespoň na hodinu,aby si to vyzkoušel. Na lyžích už stal,ale já sama nemám na to,abych ho to naučila. Chtěla jsem se zeptat, zda by si od vas nějaký instruktor troufnul na tak male dítě ?
Ondra Cháb reaguje: Dobrý den, 3 roky jsou spodní hranice od které učíme. Pokud je syn alespoň trochu obratný, určitě si s ním poradíme. Pro domluvení výuky si zavolejte na kontaktní telefon.

Jméno:
Hanka
Dobrý večer,chtěla bych naučit syna lyžovat, náhodou zítra, to je neděle nebude volný někdo na hodinu? Děkuji
Ondra Cháb reaguje: Dobrý den, omlouváme se za pozdní reakci. Víkend je potřeba zamlouvat nejpozději týden dopředu, míváme dost plno.

Jméno:
Lenka
Dobrý večer, byla možnost tento víkend u Vás sehnat instuktora na lyže pro osmiletou dceru. Doposud na nich nestála. Díky za info. Lenka
Ondra Cháb reaguje: Dobrý den, jediná volná místa na tento víkend jsou sobota od 19 do 20h a neděle od 15 do 16h. Pokud si vyberete, potvrďte prosím termín na tel. čísle 602 334 415.

Jméno:
Jitka
Dobrý den, máme 5-letá dvojčata a chystáme se začátkem února na dovolenou do Třeboně.Chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné objednat si u Vás výuku lyžování (holky nikdy nestály na lyžích). Děkuji Jitka
Ondra Cháb reaguje: Dobrý den, samozřejmě to možné je. Stačí si zavolat na naší službu na tel. čísle 602 455 498 a určitě se domluvíme :)

Jméno:
Marcela
Dobrý den,máme 10-ti letého syna a chtěli bychom ho naučit lyžovat.Já ani manžel lyžovat neumíme,tak bychom rádi využili Vašich služeb.
Nemáme doma vůbec žádné lyžařské vybavení,jen něco na sebe a chuť se to naučit.
Šlo by to?Díky za odpověď,Marcela
Ondra Cháb reaguje: Dobrý den, určitě by to šlo :) Stačí se domluvit na tel. čísle 602 455 498. Ohledně půjčení vybavení to také nebude problém. To si pro změnu zamluvte na tel. čísle 608 337 676.

Jméno:
Eva
Dobrý den, rádi bychom přijeli na nějakou tu hodinku s vnukem /5 let.. Máme jet koncem února do itálie, tak aby už věděl zhruba co a jak a my ho nemuseli trápit s cizím instruktorem.. nečekáme zázrak, omezení daná jeho věkem chápeme. My sami /babi a děda/ lyžujeme opět po 30 letech nelyžování a učit ho opravdu nemůžeme /spíše bychom byli rádi za instruktáž i pro nás.. Máme to k vám daleko, ale našli bychom si poblíž nocleh. Díky za zprávu. Eva
Ondra Cháb reaguje: Dobrý den, rádi se vás ujmeme, stačí si domluvit termín na tel. čísle +420 602 455 498.

Jméno:
Jana
Dobrý den, chci se zeptat, zda by byla možná výuka, zda má někdo volno, ve středu, čtvrtek či v pátek hned po 12. Dcera - školačka- už lyžuje a směje se mi, že jsem posera, tak bych to taky zkusila.
Vláďa Cháb reaguje: Dobrý den, zavolejte prosím Slávovi a určitě se domluvíte.

Jméno:
Jana
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda zítra tj. ve středu nebo ve čtvrtek by byla možná hodinová výuka dopoledne buď hned od 9 nebo od 10, na lyžích jsem nestála 20 let ale dnes jsem si to zase u vás zkusila a chtěla bych to vylepšit. šlo by to???
Vláďa Cháb reaguje: Dobrý den Jano, zkuste zavolat Slávu Vlka, ten jediný by si možná mohl udělat v dopoledních hodinách čas. Neznám však jeho zítřejší program, tedy Vám to neumím slíbit.

Jméno:
Petr
Dobrý den, chtěl bych pro svého 4 letého syna několik hodin víuky na lyžích,na kterého lektora se mohu obrátit.(zítra a zbytek týdne)Děkuji
Vláďa Cháb reaguje: Dobrý den, tento týden už máme dost obsazený a pravidelně může jen Pavel Huboňa, vždy od 17:00 tel.: 603171237 Pokud Vám to nevyhovuje, zavolejte mi a zkusíme domluvit nějakopu alternativu

Jméno:
Lucka
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možná hodina instruktora při večerním lyžování dnes. Už deset let jsem nestála na lyžích a doposud jsem byla samouk. Děkuji
Vláďa Cháb reaguje: Dobrý den, zavolejte mi na tel. 602455498 a určitě se domluvíme

Jméno:
Natka
Ahoj chtěla jsem se zeptat...takže tento víkend bude lyžování děti učit jenom Sláva? A v kolik hodin mu můžu zavolat a domluvit se s ním? Moje 7 letá sestřička by se chtěla naučit lyžovat ale já si na to netroufnu a hlavně bych jí to ani pořádně nevysvětlila a taťka taky ne.
Vláďa reaguje: Ahoj Natko,
Sláva bude tento víkend až v neděli. My ostatní tam ještě nějaké volné hodiny máme. Nejlepší bude, když mi Ty nebo táta zavoláte a domluvíme se na čase, případně vám řeknu ze kterých instruktorů si ještě můžete vybrat.

Jméno:
Martina
Ahoj, mám 9-letého syna, stál na lyžích vždy jednou za rok a se strachem, letos sám řekl, že by se to rád už aspoň trochu naučil.Jen neví jestli lyže nebo snowboard. Koupené má tedy lyžičky.
Chci se zeptat, probíhá výuka i o víkendu? Kdy se mám a komu nahlásit a objednat? Já mu to neumím vysvětlit a nejsem sama tak dobrá, abych ho třeba vyvezla na vleku, natož ho měla na laně apod. techniky...
Určitě bude potřebovat víc než jednu hoďku..
Dky za info.Martina

Vláďa reaguje: Ahoj Martino,
výuka probíhá samozřejmě i o víkendu. Určitě stojí za to objednat se co nejdříve a to už proto, že následující víkend bude na kopci z lyžařských instruktorů asi jenom Sláva. Obrať se prosím na něho. Pokud byste chtěli zkusit prkno, pak bude k dispozici Ondra, ale rozhodně nedoporučuji obojí, to by Tvůj synek zřejmě nedal fyzicky a pletlo by mu to zbytečně hlavu. Jestli můžu doporučit, tak začněte lyžema a až je bude v pohodě zvládat, ať zkusí snowboard... třeba za odměnu, že se naučil hezky lyžovat:-)
Vláďa

Jméno:
Jura
Pro Vláďu,

RaxSki nebo Ski Staki (ale nejezdil jsem na tom)

http://www.raxski.com/index.php/cs/lyze-raxski/co-je-raxski

http://www.staki.cz/

A dík mooc za výuku.
Vláďa reaguje: Ahoj Juro, myslíš tím, že bys je rád vyzkoušel, resp. cheš se na nich naučit? Vašek jedny originály (Rakouské) přiveze, ale POZOR! ty České prý nefungují (vysvětlí Ti na Hradišti). Pokud jsem Tě dobře nepochopil, ozvi se mi prosím telefonem - nebudu na netu.

Zavolejte nám


+420 602 334 415
+420 777 855 844

Instruktoři

Vláďa Cháb

 
Lyžování a snowboarding
 

Ondra Cháb

 
Snowboarding
 

Sláva Vlk

 
Lyžování
 

Honza Vlk

 
Lyžování
 

David Havel

 
Lyžování
 

Karel Roudnický

 
Lyžování a snowboarding
 

Pavel Huboňa

 
Lyžování
 

Bára Valková

 
Lyžování
 

Eva Čeloudová

 
Lyžování
 

Libor Nedělka

 
Lyžování
 

Lída Huboňová

 
Lyžování
 

Magda Slámová

 
Snowboarding
 

Martin Vlk

 
Lyžování a snowboarding
 

Petr Němec

 
Lyžování
 

Majda Trepková

 
Lyžování
 

Odkazy